Державне підприємство Чернігівський ЕТЦ
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Головна

Навчання з питань охорони праці – на сторожі збереження життя та здоров'я працівників

З 06 по 09 листопада 2017 року фахівцями Державного підприємства «Чернігівський експертно-технічний центр Держпраці» організовано та проведено виїзне навчання з питань охорони праці посадових осіб і спеціалістів одного з найбільших підприємств області - ПАТ «А/Т Тютюнова компанія В.А.Т. «Прилуки». З 06 по 09 листопада 2017 року фахівцями Державного підприємства «Чернігівський експертно-технічний центр Держпраці» організовано та проведено виїзне навчання з питань охорони праці посадових осіб і спеціалістів одного з найбільших підприємств області - ПАТ «А/Т Тютюнова компанія В.А.Т. «Прилуки».

Семінар на тему «Загальні принципи забезпечення експлуатаційної придатності будівель та споруд»

07 листопада 2017 року у ДП «Чернігівський ЕТЦ» відбувся черговий семінар на тему «Загальні принципи забезпечення експлуатаційної придатності будівель та споруд» 07 листопада 2017 року у ДП «Чернігівський ЕТЦ» відбувся черговий семінар на тему «Загальні принципи забезпечення експлуатаційної придатності будівель та споруд»

Атестація керівного стану – дієвий засіб поліпшення якісного складу персоналу

03 листопада 2017 року, відповідно до затвердженого графіку, у Державному підприємстві «Чернігівський експертно-технічний центр Держпраці» проведено чергову атестацію керівного складу. 03 листопада 2017 року, відповідно до затвердженого графіку, у Державному підприємстві «Чернігівський експертно-технічний центр Держпраці» проведено чергову атестацію керівного складу.

Заходи присвячені бородьбі з корупцією

23.10.2017 року на черговій виробничій нараді ДП «Чернігівський ЕТЦ», присвяченій в тому числі питанням запобігання корупції, були розглянуті пропозиції щодо внесення до тексту договорів про надання послуг підприємством норм антикорупційного характеру. 23.10.2017 року на черговій виробничій нараді ДП «Чернігівський ЕТЦ», присвяченій в тому числі питанням запобігання корупції, були розглянуті пропозиції щодо внесення до тексту договорів про надання послуг підприємством норм антикорупційного характеру.

Вітання із Днем захисника Вітчизни і святом Покрови Пресвятої Богородиці!  • © Державне підриємство "Чернігівський експертно-технічній центр Держпраці"
    Розроблено ACT+
  • При використанні матеріалів посилання на Державне підриємство "Чернігівський
    експертно-технічній центр" обов'язкове