Державне підприємство Чернігівський ЕТЦ
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Питання, що часто задаються

Перелік питань, по сектору експертиз:

1. Проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб’єктів господарської діяльності щодо додержання ними законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки під час виконання робіт підвищеної небезпеки або експлуатації (застосування), машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки для отримання дозволу Держпраці України на їх виконання;

2. Проведення технічного огляду великотоннажних автомобілів та інших технологічних транспортних засобів, що не підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування.

3. Аудит підприємств щодо дотримання ними законодавства про працю;

 

Перелік питань, по сектору експертного обстеження та  технічного діагностування:

1. Що повинен знати роботодавець про проведення експертного обстеження (технічного діагностування) парових та водогрiйних котлiв у запитаннях та відповідях?

2. Що повинен знати роботодавець про проведення експертного обстеження (технічного діагностування) вантажопiдiймальних кранiв у запитаннях та відповідях?

3. Що повинен знати роботодавець про проведення експертного обстеження (технічного діагностування) лiфтiв у запитаннях та відповідях?

4. Що повинен знати роботодавець про проведення експертного обстеження (технічного діагностування) підйомників у запитаннях та відповідях?

5. Що повинен знати роботодавець про проведення експертного обстеження (технічного діагностування) посудини, що працює пiд тиском у запитаннях та відповідях?

6. Що повинен знати роботодавець про проведення експертного обстеження (технічного діагностування) надземних трубопроводiв у запитаннях та відповідях?

7. Що повинен знати роботодавець про проведення експертного обстеження (технічного діагностування) пiдземних трубопроводiв у запитаннях та відповідях?

8. Що повинен знати роботодавець про проведення атестації ?

 

 


  • © Державне підриємство "Чернігівський експертно-технічній центр Держпраці"
    Розроблено ACT+
  • При використанні матеріалів посилання на Державне підриємство "Чернігівський
    експертно-технічній центр" обов'язкове