Державне підприємство Чернігівський ЕТЦ
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Cемінар на тему «Загальні принципи забезпечення експлуатаційної придатності будівель та споруд»

Cемінар на тему «Загальні принципи забезпечення експлуатаційної придатності будівель та споруд»

25 липня 2017 року у стінах ДП «Чернігівський ЕТЦ» відбувся одноденний семінар на тему «Загальні принципи забезпечення експлуатаційної придатності будівель та споруд» 25 липня 2017 року у стінах ДП «Чернігівський ЕТЦ» відбувся одноденний семінар на тему «Загальні принципи забезпечення експлуатаційної придатності будівель та споруд»

У зв’язку із зміною у законодавстві на відміною цілої низки нормативно – правових актів, які регламентували порядок та організацію роботи з питань безпечної експлуатації  будівель та споруд,  а також на численні запити та прохання власників будівель та керівників служб з нагляду за безпечною експлуатацією будівель та споруд 25 липня 2017 року у стінах ДП «Чернігівський ЕТЦ» відбувся одноденний семінар на тему «Загальні принципи забезпечення експлуатаційної придатності будівель та споруд».

Основна мета семінару – ознайомлення слухачів з новими підходами та новими вимогами законодавства щодо забезпечення експлуатаційної придатності будівель та споруд та надання їм методичної допомоги з цих питань. 

           У ході семінару були розглянуті такі основні питання:

- вимоги діючого законодавства ( ст. 13 Закону України «Про охорону праці» від 14.10.1992 № 2694-XII та. 39-2 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» від 17.11.2011 № 3038-VI (введена в дію 20.11.2012 року)

  -  вимоги Постанови КМУ №1764 від 20.12.2006 року «Технічний регламент будівельних виробів, будівель і споруд» та Постанови Кабінету Міністрів України від 12 квітня 2017р. № 257 «Про затвердження Порядку проведення обстеження прийнятих в експлуатацію об’єктів будівництва»;

-    вимоги діючих нормативних документів, перспективи розробки та впровадження нових нормативних документів з питань безпечної експлуатації будівель та споруд (проекти ДБН та ДСТУ);

            Семінар проводив досвідчений у цій галузі фахівець  - заст. директора з виробництва ДП «Чернігівський ЕТЦ» Побережний Олександр Сергійович (експерт з технічного обстеження будівель і споруд (кваліфікаційний сертифікат серія АЕ № 002992), член всеукраїнської громадської організації «Асоціація експертів будівельної галузі»).

       Крім зазначених питань на прохання слухачів додатково обговорювались інші проблемні питання з безпечної експлуатації будівель та споруд.

        У семінарі прийняли участь власники та управителі будинків, будівель та споруд, а також фахівці на яких покладені  обов’язки з нагляду та контролю за безпечною експлуатацію будівель та споруд, відповідальні особи за експлуатацію будівель та споруд.

            Всі учасники отримали матеріали семінару та відповідні сертифікати.

Такі семінари планується проводити щоквартально, та /або по мірі надходження заявок.


  • © Державне підриємство "Чернігівський експертно-технічній центр Держпраці"
    Розроблено ACT+
  • При використанні матеріалів посилання на Державне підриємство "Чернігівський
    експертно-технічній центр" обов'язкове