Державне підприємство Чернігівський ЕТЦ
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

24 серпня день Незалежності України

24 серпня день Незалежності України

Щиро вітаю Вас із визначним для нашого суспільства святом — Днем незалежності України! Щиро вітаю Вас із визначним для нашого суспільства святом — Днем незалежності України!

Шановні  колеги!

Від колективу ДП «Чернігівський ЕТЦ Держпраці»  вітаю Вас зі святом — Днем незалежності України!

Ця визначна дата навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

Від усієї душі зичу Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, родинного добробуту, душевної рівноваги, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України.

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця дарувала Вам лише радість та задоволення та була надійною запорукою щасливого майбутнього!

Нехай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, додається енергії, наснаги і впевненості у власних силах і переконаннях. З нами Бог і Україна!


  • © Державне підриємство "Чернігівський експертно-технічній центр Держпраці"
    Розроблено ACT+
  • При використанні матеріалів посилання на Державне підриємство "Чернігівський
    експертно-технічній центр" обов'язкове