Державне підприємство Чернігівський ЕТЦ
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Знання інспекторів з питань праці перевіряли на Чернігівщині

Знання інспекторів з питань праці перевіряли на Чернігівщині

У Чернігові на базі ДП «Чернігівський експертно-технічний центр Держпраці» проведено перевірку інспекторів Управління Держпраці у Чернігівській області на знання нормативно-правових актів з питань праці. У Чернігові на базі ДП «Чернігівський експертно-технічний центр Держпраці» проведено перевірку інспекторів Управління Держпраці у Чернігівській області на знання нормативно-правових актів з питань праці.

У Чернігові на базі ДП «Чернігівський експертно-технічний центр Держпраці» проведено перевірку інспекторів Управління Держпраці у Чернігівській області на знання нормативно-правових актів з питань праці.

До цього інспектори пройшли навчання з питань охорони праці, програма якого включала опрацювання основних положень Закону України «Про охорону праці», актуальних питань державного управління охороною праці, організації роботи з охорони праці на підприємстві, системи управління охороною праці, тематичні модулі «Електробезпека», «Розслідування та облік нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві», «Вибухонебезпека виробництв і вибухозахист», «Гігієна праці», «Надання першої допомоги потерпілим у разі нещасного випадку».

Знання інспек- торів перевіряли за допомогою відповідної ком-п’ютерної програми.

Подібні заходи надають можливість отримати найактуальнішу галузеву інформацію, обмінятися практичним досвідом з колегами, ознайомитися зі змінами у законодавстві, а також перевірити власний професійний рівень.


  • © Державне підриємство "Чернігівський експертно-технічній центр Держпраці"
    Розроблено ACT+
  • При використанні матеріалів посилання на Державне підриємство "Чернігівський
    експертно-технічній центр" обов'язкове