Державне підприємство Чернігівський ЕТЦ
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Навчання з питань охорони праці – на сторожі збереження життя та здоров'я працівників

Навчання з питань охорони праці – на сторожі збереження життя та здоров'я працівників

З 06 по 09 листопада 2017 року фахівцями Державного підприємства «Чернігівський експертно-технічний центр Держпраці» організовано та проведено виїзне навчання з питань охорони праці посадових осіб і спеціалістів одного з найбільших підприємств області - ПАТ «А/Т Тютюнова компанія В.А.Т. «Прилуки». З 06 по 09 листопада 2017 року фахівцями Державного підприємства «Чернігівський експертно-технічний центр Держпраці» організовано та проведено виїзне навчання з питань охорони праці посадових осіб і спеціалістів одного з найбільших підприємств області - ПАТ «А/Т Тютюнова компанія В.А.Т. «Прилуки».

З 06 по 09 листопада 2017 року фахівцями Державного підприємства «Чернігівський експертно-технічний центр Держпраці» організовано та проведено виїзне навчання з питань охорони праці посадових осіб і спеціалістів одного з найбільших підприємств області - ПАТ «А/Т Тютюнова компанія В.А.Т. «Прилуки».

Згідно навчального курсу, слухачам були запропоновані для вивчення дисципліни, що стосувалися основних положень Закону України «Про охорону праці», Кодексу Законів про працю та прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, законодавства України про загальнообовязкове державне соціальне страхування, пожежної безпеки, електробезпеки на підприємстві, вибухонебезпеки виробництв та вибухозахисту, розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, організації роботи з охорони праці, системи управління охороною праці, державного управління охороною праці, а також гігієни праці, медичних оглядів, профілактики професійних отруєнь і захворювань, надання домедичної допомоги потерпілим у разі нещасного випадку.

Окрім методистів та експертів технічних з промислової безпеки ДП «Чернігівський ЕТЦ», викладачами виступили представники Управління Держпраці у Чернігівській області, Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області, професіональний лікар-психофізіолог.

Слухачам були роздані навчально-методичні матеріали, продемонстровані сучасні презентації з використанням мультимедійних засобів навчання, для практичної роботи застосовано реанімаційний тренажер з тренування навичок серцево-легеневої реанімації.

Спілкування проходило в обстановці професіоналізму, відкритості та доброзичливості.

Завершенням навчального процесу стала успішна сдача іспиту Комісії Управління Держпраці у Чернігівській області з видачею посвідчень встановленого зразка.


  • © Державне підриємство "Чернігівський експертно-технічній центр Держпраці"
    Розроблено ACT+
  • При використанні матеріалів посилання на Державне підриємство "Чернігівський
    експертно-технічній центр" обов'язкове