Державне підприємство Чернігівський ЕТЦ
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Повідомлення про проведення Всеукраїнського тижня права 04-08 грудня 2017 року

Повідомлення про проведення Всеукраїнського тижня права 04-08 грудня 2017 року

Державне підприємство «Чернігівський експертно-технічний центр Держпраці» в рамках затвердженого наказом Державної служби України з питань праці Плану заходів до проведення Всеукраїнського тижня права 04 - 08 грудня 2017 року, здійснює публікацію матеріалів з питань реалізації і захисту прав людини (в межах компетенції Держпраці) та повідомляє про діяльність громадської приймальні в приміщенні центру в період 04-08 грудня 2017 року. Державне підприємство «Чернігівський експертно-технічний центр Держпраці» в рамках затвердженого наказом Державної служби України з питань праці Плану заходів до проведення Всеукраїнського тижня права 04 - 08 грудня 2017 року, здійснює публікацію матеріалів з питань реалізації і захисту прав людини (в межах компетенції Держпраці) та повідомляє про діяльність громадської приймальні в приміщенні центру в період 04-08 грудня 2017 року.

В рамках затвердженого наказом Державної служби України з питань праці Плану заходів до проведення Всеукраїнського тижня права 04 - 08 грудня 2017 року, Державне підприємство «Чернігівський експертно-технічний центр Держпраці» здійснює публікацію матеріалів з питань реалізації і захисту прав людини (в межах компетенції Держпраці).

Ознайомитись з матеріалами можна ТУТ.

Додатково повідомляємо, що в період з 04 по 08 грудня 2017 року за адресою підприємства м. Чернігів, вул. Красносільського, 89, каб. №1 буде організована громадська приймальня, метою якої є надання населенню безоплатної первинної правової допомоги з питань реалізації і захисту прав людини у межах компетенції Держпраці. З питань роботи громадської приймальні та отримання правової допомоги звертатися за вищевказаною адресою або по тел. (0462) 617-750.

 

З повагою,

колектив ДП «Чернігівський ЕТЦ»

 


  • © Державне підриємство "Чернігівський експертно-технічній центр Держпраці"
    Розроблено ACT+
  • При використанні матеріалів посилання на Державне підриємство "Чернігівський
    експертно-технічній центр" обов'язкове