Державне підприємство Чернігівський ЕТЦ
"Кожен має право на належнi, безпечнi та здоровi умови працi"
Конституцiя Украïни, ст.43
menu.authorize

Відбувся виїзний семінар на тему «Загальні принципи забезпечення експлуатаційної придатності будівел

Відбувся виїзний семінар на тему «Загальні принципи забезпечення експлуатаційної придатності будівел

23 листопада 2017 року відбувся виїзний семінар для керівників служб та  відповідальних за безпечну експлуатацію будівель та споруд ПАТ «Укрнафта» Гнідинцівський газопереробний завод» на тему «Загальні принципи забезпечення експлуатаційної придатності будівель та споруд» 23 листопада 2017 року відбувся виїзний семінар для керівників служб та відповідальних за безпечну експлуатацію будівель та споруд ПАТ «Укрнафта» Гнідинцівський газопереробний завод» на тему «Загальні принципи забезпечення експлуатаційної придатності будівель та споруд»

На прохання керівництва ПАТ «Укрнафта» Гнідинцівський газопереробний завод», 23 листопада 2017 року ДП «Чернігівським ЕТЦ» організовано та проведено виїзний семінар для керівників служб та відповідальних осіб підприємства на тему «Загальні принципи забезпечення експлуатаційної придатності будівель та споруд».

Історично між нашими підприємства склалися добропорядні, теплі, дружні відносини та стосунки. Якість і своєчасність надання послуг ДП «Чернігівським ЕТЦ» стало запорукою безпеки виробництва та безаварійної роботи заводу.

Гнідинцівський газопереробний завод є не тільки стратегічним партнером для ДП «Чернігівський ЕТЦ», але й одним із не багатьох підприємств в Україні, та єдиним підприємством в Чернігівській області, де у 1995-1996 роках разом з представниками науково – дослідних інститутів, спеціалістами заводу, експертами ДП «Чернігівський ЕТЦ, інспекторами Держнаглядохоронпраці започатковувалась та відпрацьовувалась загальнодержавна організаційна та практична складова з питань забезпечення надійної та безпечної експлуатації будівель та споруд. Завдяки своєчасному розумінню керівництвом заводу необхідності впровадження цієї роботи, ідеї вищезазначеного напрацювання знайшли своє подальше втілення у законодавчих та нормативних актах України.

Отже не дивно, що перший виїзний семінар відбувся саме у стінах  Гнідинцівського газопереробного заводу.

У відповідності до визначеної тематики, заступник директора з виробництва ДП «Чернігівський ЕТЦ», експерт з технічного обстеження будівель і споруд, член Всеукраїнської громадської організації «Асоціація експертів будівельної галузі» Олександр Побережний ознайомив слухачів з сучасними підходами та новітніми вимогами законодавства з питань забезпечення експлуатаційної придатності будівель та споруд.

Окремим блоком семінару стало надання методичної допомоги та відповідних роз’яснень з тематики заходу, а також надання відповідей на багаточисельні запитання слухачів як по визначеним темам семінару, так і по іншим проблемним та хвилюючим питанням з безпечної експлуатації будівель та споруд.

Всі учасники семінару отримали відповідні свідоцтва про підвищення кваліфікації та добірку законодавчих і нормативних документів. Підтвердженням успішно проведеного семінару стало дружнє фото.


  • © Державне підриємство "Чернігівський експертно-технічній центр Держпраці"
    Розроблено ACT+
  • При використанні матеріалів посилання на Державне підриємство "Чернігівський
    експертно-технічній центр" обов'язкове