logo

Проведено зустріч на тему «Принципи безпеки під час збройного конфлікту»

Інформаційно-роз’яснювальна зустріч на тему «Принципи безпеки під час збройного конфлікту» з представниками міжнародної гуманітарної організації «Представництво The Halo Trust в Україні», яка замймається розмінуванням. 
Попре те, що активні бойві дії вже закінчились - це не означає що загроза минула. В нашому регіони ми можемо зустріти військові позиції, блокпости або території де відбувались бої. Це означає, що ризик, зустріти або знайти вибухонебезпечний предмет – зростає. Також, через це, на нашій землі залишається велика кількість мін, боєприпасів, що не розірвались та інших вибухонебезпечних предметів, які становлять загрозу для всіх, хто живе і працює на цій землі.
На жаль майже щодня відбуваються нещасні випадки, по-перше, через те, що Україна знаходитья в активній фазі збройного конфлікту, по-друге, через те, що і дорослі й діти знаходять невідомі предмети та інколи несвідомо нехтують простими правилами поведінки. 
В ході зустрічи ми дізнались, що робити, якщо ви побачили, чи знайшли якийсь підозрілий або схожий на боєприпас предмет. Як розрізняти небезпечні території, як діяти, якщо ви побачили офіційні або неофіційні попереджувальні знаки, чи зайшли на небезпечну територію.

косавминдох