Зображення публікації Відбувся конкурс-вікторина з ОП серед учнів професійно-технічних навчальних закладів міста Чернігова
  • 15 травня 2019
  • 211
  • Автор admin

За ініціативою Управління Держпраці у Чернігівській області відбувся конкурс – вікторина присвячений  до Дня охорони праці,  який 28 квітня 2019 відзначався в Україні. В заході прийняли участь 3 команди, які представляли такі  навчальні заклади як Чернігівське вище професійне училище побутового обслуговування, Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту та Чернігівський професійний будівельний ліцей.

Зображення публікації Інформація для клієнтів ЕТЦ
  • 14 травня 2019
  • 221
  • Автор admin

ДП «Чернігівський ЕТЦ» нагадує, що замовлення послуг підприємства (зокрема, отримання рахунків – фактур, попередніх консультацій щодо надання послуг і т.д.) можна здійснювати віддалено, без відвідування підприємства (з використанням факсу, електронної пошти або зворотнього зв’язку на сайті).

Виписка рахунків здійснюється за телефоном (0462) 618-222. Форми заяв та контакти розміщені тут.

Надання попередніх консультацій здійснюється у виробничих підрозділах (додаткові контакти у розділі «про організацію»).

Зображення публікації ДП «Чернігівський ЕТЦ» атестовано як орган з інспектування відповідно до вимог ДСТУ EN ISO/IEC 17020
  • 14 травня 2019
  • 336
  • Автор admin

11 травня 2019 року ДП «Чернігівський ЕТЦ  отримав від Національного агентства з акредитації  України атестат по акредитацію, яким засвідчено компетентність органу з інспектування державного підприємства «Чернігівський експертно – технічний центр Держпраці» відповідно до вимог ДСТУ EN ISO/IEC 17020:2014 в сфері інспектування щодо:

Зображення публікації Відбулося засідання «круглого столу» за темою: «Безпечне та здорове майбутнє праці»
  • 07 травня 2019
  • 215
  • Автор admin

У рамках реалізації плану заходів з підготовки та проведення у Чернігівській області у 2019 році Дня охорони праці відбулося  засідання «круглого столу» у якому прийняв участь заступник директора з виробництва Побережний О.С.  На заході були присутні представники Управління Держпраці у Чернігівській області, Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області, Чернігівського обласного об’єднання роботодавців, органів державної виконавчої влади, підприємств міста Чернігова і області, представники громадськості.

Зображення публікації Нам 25 років!
  • 05 квітня 2019
  • 371
  • Автор admin

Сьогодні колектив підприємства святкує 25 річний ювілей з часу свого створення. Ось уже чверть століття ми стоїмо на варті охорони праці, а результати нашої праці є запорукою безпеки промислового виробництва.

Зображення публікації 28 квітня в Україні відмічається Всесвітній день охорони праці
  • 04 квітня 2019
  • 599
  • Автор admin

28 квітня 2019 року в Україні відмічається Всесвітній день охорони праці.

Девіз 2019 року - "Безпечне та здорове майбутнє праці".

Зображення публікації З 8 березня!

Дорогі наші жінки!
Вітаємо Вас зі святом весни, чарівності, краси і жіночності!

Бажаємо, щоб всі Ваші дні були сонячними, яскравими та незабутніми,
наповненими посмішками, захопленням, любов’ю, турботою і радістю.

Нехай весна квітне не тільки на вулиці, але і в Ваших душах, і ця краса радує всіх оточуючих.
Нехай у Ваших оселях завжди буде затишно і тепло!

Відмінного здоров’я Вам, щастя, благополуччя і гармонії!
Здійснення всіх бажань, завжди гарного настрою, успіхів і досягнень на професійному терені
та в особистому житті!

З любов’ю, чоловіча половина ЕТЦ.

Зображення публікації Організовуємо виїзні навчання з питань охорони праці

Упродовж лютого 2019 року фахівцями ДП «Чернігівський ЕТЦ» організовано й проведено ряд виїзних навчань з питань охорони праці посадових осіб і спеціалістів підприємств, установ і організацій Ніжинського та Коропського районів Чернігівської області.

Зображення публікації Розпочато низку семінарів з Правил охорони праці  у сільськогосподарському виробництві
  • 22 лютого 2019
  • 255
  • Автор admin

У зв’язку з набранням чинності нових Правил охорони праці у сільськогосподарському виробництві (затверджені наказом Мінсоцполітики від 29.08.2018 р. №1240, зареєстровані в Мін'юсті 21.09.2018 р. за №1090/32542) (надалі Правил), фахівцями ДП «Чернігівський ЕТЦ» розпочато низку семінарів для юридичних та фізичних осіб, які провадять господарську діяльність у сільському господарстві.

Зображення публікації ДП «Чернігівський ЕТЦ» на постійну роботу запрошує  фахівця з обстеження будівель та споруд

Основні вимоги:

  1. Наявність кваліфікаційного сертифікату з технічного обстеження будівель та споруд;
  2. Стаж роботи за фахом не менше 3 років, навики в проведенні обстеження відповідно до вимог постанови КМУ №1764 «Технічний регламент будівельних виробів, будівель та споруд». Вміння складати відповідні звіти та паспорти технічного стану на будівлі.
  3. Володіння фаховими знаннями в частині проведення розрахунків щодо міцності та надійності будівельних конструкцій та збору навантажень на існуючі конструкції;
  4. Володіння навиками при користування приладів руйнівного та неруйнівного контролю (розривна машина, молоток Кашкарова чи Фідзеля, ультразвукові прилади для визначення міцності бетону, розташування та діаметру арматури).
  5. Вміння користуватись програмним забезпечення «Компас» для викреслювання планів, розрізів та фасадів будівель та споруд;
  6. Володіння навиками з обстеження будівель та споруд для визначення їх енергоефективності. Вміння користуватись тепловізорами та проводити  розрахунки з енергоефективності  з складанням енергетичного паспорту на будівлю.
  7. Ініціативність, вміння займатись маркетинговою діяльністю - вивчення ринку, збільшення надходження замовлень, (при збільшенні надходження замовлень перспектива стати керівником відділу) 
  8. Зарплата: посадовий оклад експерта – 5 755 грн; додатково щомісячна премія до 100 % від перевиконання планових показників. Соціальний захист.
  9. Вік до 50 років. Роз’їзний характер роботи (95% в межах області).
косавминдох